Yhdistyksen syyskokous keskiviikkona 2.12.2020 kello 18

Akateeminen Partiokilta ry:n jäsenille ja muille toiminnasta kiinnostuneille

Yhdistyksen hallitus on päättänyt kutsua koolle yhdistyksen syyskokouksen keskiviikkona 2.12.2020 kello 18.00. Kokous järjestetään ravintola Proffan kellarissa (Rehtorinpellonkatu 2, Turku), jonka lisäksi kokoukseen voi osallistua etäneuvottelupalvelun kautta.

Kokouksessa käsitellään syyskokouksen sääntömääräisten asioiden lisäksi muutaman aiemman vuoden tilinpäätökset sekä sääntömuutos.

Yhdistyksen hallituksessa on paikkoja vapaana toiminnasta kiinnostuneille uusille jäsenille. Tule rohkeasti paikalle jos toiminta voisi kiinnostaa sinua – hallituksessa tai ihan vaan osallistujana! Voit myös ilmoittaa hallituskiinnostuksestasi etukäteen osoitteella
hallitus@partiokilta.fi.

Etäosallistujien tulee ilmoittautua kokoukseen ennen kokouksen alkua sähköpostitse hallitus@partiokilta.fi. Ilmoittautumiseen vastauksena lähetetään kokouslinkki. Mahdollisissa kokoukseen osallistumiseen liittyvissä ongelmissa voi olla yhteydessä sekä ennen kokousta että kokouksen aikana samaan puhelinnumeroon.

Kategoria(t): Virallista. Lisää kestolinkki kirjanmerkkeihisi.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *